Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.095

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.863

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.020

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.003

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.166

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.055

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.018

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.959

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.142

Luftë në Web!

0 1.108

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.156

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.039

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.013

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.929

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.042

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.055

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.087

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.860

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.045

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.048
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)