Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.247

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.006

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.147

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.069

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.238

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.109

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.191

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.054

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.216

Luftë në Web!

0 1.173

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.477

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.113

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.098

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.087

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.141

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.128

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.157

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.966

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.151

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.188
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)