Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 890

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 582

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 319

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 294

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 436

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 352

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 654

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 665

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 415

Luftë në Web!

0 355

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 768

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 320

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 320

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 630

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 316

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 347

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 349

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 592

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 329

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 317
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)