Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.347

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 2.122

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.283

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.103

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.265

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.139

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.329

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.122

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.244

Luftë në Web!

0 1.208

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.771

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.143

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.167

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.215

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.201

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.162

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.190

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 2.042

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.249

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.342
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)