Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.848

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.718

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 932

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 913

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.060

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 969

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.823

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.798

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.041

Luftë në Web!

0 1.003

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 1.945

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 960

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 948

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.784

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 953

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 978

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 997

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.718

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 950

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 946
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)