Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 2.932

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.762

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 960

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 939

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.097

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 990

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 1.880

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.835

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.070

Luftë në Web!

0 1.030

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.009

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 978

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 967

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.816

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 974

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 990

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.023

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.763

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 979

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 973
 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)