Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.197

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.952

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.084

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.051

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.217

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.096

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.121

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 2.025

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.195

Luftë në Web!

0 1.159

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.344

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.098

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.063

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 2.022

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.098

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.110

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.134

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.933

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.093

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.105
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)