Multimedia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Qysh Me Fsheh Mbiemrin ne Facebook?

0 3.155

“LaFerrari”, supermakina e parë hibride e kompanisë italiane

1 ±0 1.913

adem_mak

‘BMW’ nuk njeh krizë

0 1.048

Google 50 miliardë dollarë të hyra për 2012

0 1.034

Edhe iPhone flet shqip!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.195

MEGAUPLOAD:Kim Dotcom alias Kim Schmitz është i lirë

0 ±0 1.080

Çfarë të bëjmë kur laget laptopi

6 2.065

.:zєѕнкαηנα™:.

Ndali Dritat duke Shikuar Video YouTube

 • bfedi
 • king-al
1 ±0 1.998

king-al

Shiko Video ne YouTube pa REKLAMA

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.178

Luftë në Web!

0 1.137

Reklama e Samsung ngacmon konsumatorët e Apple!

 • Moxxi
 • edi611
17 2.243

edi611

Samsung Galaxy Y Duos dhe Y Pro Duos me dy sim-kartela

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.074

Përdoruesit e Samsung Galaxy të surprizuar

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.040

iPhone 4S? Jo, faleminderit, thonë evropianët

 • Moxxi
 • MaKiRa
2 1.975

MaKiRa

Motorola mund të kërkoj ndalesën e shitjes së iPhonit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.069

SalamWorld, Facebooku i myslimanëve

0 1.085

Si do të duket YouTube së shpejti?

0 1.121

Google Chrome "gjunjëzon" IE dhe Firefox

3 1.901

ReD-BLaCK

YouTube mundëson konvertimin e videos 2D në formatin 3D

0 1.075

Shërbimet live arrijnë në Android, iOS dhe WP

0 1.075
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  124 Themen - 181 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)