Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.099

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.160

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 853

Angepinnt ***Planetët***

1 1.986

agroni-fi

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.166

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.638

Bσѕѕι™

Horoskopi Per Te Qeshur

0 111

***Astro orët gjatë një dite***

0 45

***Astrologjia dhe shëndeti***

0 57

***Ora e lindjes e përcakton karakterin***

0 50

***Çfarë ushqimi për secilën shenjë***

0 54

***Sportet sipas shenjave të horoskopit***

0 48

**Foto Romantike**

  • .:*R¿n@@*:.:
0 28

**SHENJAT E HOROSKOPIT**

0 358

Kur yjet të ndihmojnë të bësh karrierë

  • KingGhosT
  • KingGhosT
0 34

Guret e cmuara qe i perkasin cdo shenje horoskopi

  • KingGhosT
  • KingGhosT
0 37

43 gjëra që nuk i dinit për Hënën e plotë

  • KingGhosT
  • KingGhosT
0 58

:::Horoskopi per 2009 I :::

0 48

Ti Pelqesh .....

1 52

.:*R¿n@@*:.:

Ora e lindjes e përcakton karakterin

1 67

.:*R¿n@@*:.:

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)