Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.193

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.265

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 895

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.259

Angepinnt ***Planetët***

1 2.147

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.749

Bσѕѕι™

Horoskopi Per Te Qeshur

0 129

***Astro orët gjatë një dite***

0 59

***Astrologjia dhe shëndeti***

0 75

***Ora e lindjes e përcakton karakterin***

0 64

***Çfarë ushqimi për secilën shenjë***

0 65

***Sportet sipas shenjave të horoskopit***

0 62

**Foto Romantike**

 • .:*R¿n@@*:.:
0 28

**SHENJAT E HOROSKOPIT**

0 381

Kur yjet të ndihmojnë të bësh karrierë

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 47

Guret e cmuara qe i perkasin cdo shenje horoskopi

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 52

43 gjëra që nuk i dinit për Hënën e plotë

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 72

:::Horoskopi per 2009 I :::

0 61

Meteorët

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 44

Planeti Mars

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 42
 • Statistik

  76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)