Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.157

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.224

Angepinnt ***Planetët***

1 2.072

agroni-fi

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 871

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.690

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.221

:::Horoskopi per 2009 I :::

0 52

***Astro orët gjatë një dite***

0 48

***Astrologjia dhe shëndeti***

0 61

***Çfarë ushqimi për secilën shenjë***

0 57

***Ora e lindjes e përcakton karakterin***

0 53

***Sportet sipas shenjave të horoskopit***

0 51

**Foto Romantike**

  • .:*R¿n@@*:.:
0 28

**SHENJAT E HOROSKOPIT**

0 365

43 gjëra që nuk i dinit për Hënën e plotë

  • KingGhosT
  • KingGhosT
0 61

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.517

.:Zєѕнкαηנα:.

Astro orët gjatë një dite

0 36

Astro orët gjatë një dite

0 43

Astrologji kineze

0 36

Astrologji kineze

2 82

.:Zeshkanja:.

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)