Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Planeti Mars

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 42

Meteorët

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 44

Ora e lindjes e përcakton karakterin

1 86

.:*R¿n@@*:.:

Ti Pelqesh .....

1 68

.:*R¿n@@*:.:

:::Horoskopi per 2009 I :::

0 61

43 gjëra që nuk i dinit për Hënën e plotë

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 73

Guret e cmuara qe i perkasin cdo shenje horoskopi

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 52

Kur yjet të ndihmojnë të bësh karrierë

 • KingGhosT
 • KingGhosT
0 47

**SHENJAT E HOROSKOPIT**

0 381

***Sportet sipas shenjave të horoskopit***

0 63

***Çfarë ushqimi për secilën shenjë***

0 65

***Ora e lindjes e përcakton karakterin***

0 64

***Astrologjia dhe shëndeti***

0 75

***Astro orët gjatë një dite***

0 59

**Foto Romantike**

 • .:*R¿n@@*:.:
0 28

Horoskopi Per Te Qeshur

0 130
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)