Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.105

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.707

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.236

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 877

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.241

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.173

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.469

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.621

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.650

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.633

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.546

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.531

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.074

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 774

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.605

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.526

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 779

Horoskopi për prindërit

5 1.563

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 786

Kuptimi i Shkronjave

5 2.453

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)