Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.670

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 2.472

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.546

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 1.133

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.531

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.454

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 4.641

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 2.490

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 2.504

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 2.526

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 2.062

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.986

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.399

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 999

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 2.391

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.971

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 1.207

Horoskopi për prindërit

5 2.105

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 1.038

Kuptimi i Shkronjave

5 3.804

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)