Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.220

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.848

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.304

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 927

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.308

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.237

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.749

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.803

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.864

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.849

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.642

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.623

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.139

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 822

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.762

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.611

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 836

Horoskopi për prindërit

5 1.681

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 835

Kuptimi i Shkronjave

5 2.920

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)