Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.550

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 2.267

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.482

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 1.073

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.473

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.389

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 4.370

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 2.231

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 2.293

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 2.278

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.918

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.885

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.327

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 954

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 2.180

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.855

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 1.025

Horoskopi për prindërit

5 1.960

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 976

Kuptimi i Shkronjave

5 3.534

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)