Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 217

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 148

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 202

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 109

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 206

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 157

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 145

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 111

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 93

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 67

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 58

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 56

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 69

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 27

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 91

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 44

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 28

Horoskopi për prindërit

5 57

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 31

Kuptimi i Shkronjave

5 331

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)