Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.724

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 2.545

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.581

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 1.151

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.564

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.484

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 4.741

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 2.559

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 2.583

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 2.571

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 2.108

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 2.021

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.422

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 1.021

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 2.434

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 2.003

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 1.285

Horoskopi për prindërit

5 2.137

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 1.056

Kuptimi i Shkronjave

5 3.884

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)