Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 1.865

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.614

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.084

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 837

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.078

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.029

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.092

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.525

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.510

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.487

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.471

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.466

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 918

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 736

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.510

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.472

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 740

Horoskopi për prindërit

5 1.467

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 743

Kuptimi i Shkronjave

5 2.010

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)