Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.058

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.673

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.212

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 866

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.216

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.149

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.389

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.590

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.601

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.578

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.522

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.508

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.057

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 762

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.572

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.505

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 765

Horoskopi për prindërit

5 1.535

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 772

Kuptimi i Shkronjave

5 2.276

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)