Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 1.986

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.638

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.166

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 853

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.160

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.099

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.316

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.550

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.546

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.526

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.494

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.485

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.010

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 749

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.535

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.489

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 751

Horoskopi për prindërit

5 1.502

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 756

Kuptimi i Shkronjave

5 2.158

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)