Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.096

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.700

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.231

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 873

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.237

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.167

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.461

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.617

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.645

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.629

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.541

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.527

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.070

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 771

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.599

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.522

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 775

Horoskopi për prindërit

5 1.556

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 783

Kuptimi i Shkronjave

5 2.426

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)