Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.218

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.845

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.303

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 925

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.306

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.236

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.745

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.798

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.859

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.845

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.640

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.621

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.137

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 821

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.760

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.610

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 835

Horoskopi për prindërit

5 1.680

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 833

Kuptimi i Shkronjave

5 2.910

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)