Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.072

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.690

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.221

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 871

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.224

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.157

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.413

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.608

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.620

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.597

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.535

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.516

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.063

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 768

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.591

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.515

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 773

Horoskopi për prindërit

5 1.547

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 778

Kuptimi i Shkronjave

5 2.316

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)