Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 1.858

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.611

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.077

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 834

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.073

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.025

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.075

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.523

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.507

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.484

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.468

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.463

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 913

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 734

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.508

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.470

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 737

Horoskopi për prindërit

5 1.464

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 740

Kuptimi i Shkronjave

5 1.999

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)