Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.162

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.762

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.267

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 900

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.277

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.202

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.598

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.708

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.767

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.751

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.585

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.573

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.109

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 796

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.664

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.570

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 805

Horoskopi për prindërit

5 1.614

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 807

Kuptimi i Shkronjave

5 2.643

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)