Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 2.184

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 1.798

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 1.278

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 911

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 1.286

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 1.213

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 3.667

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 1.733

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.809

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 1.783

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 1.605

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 1.600

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 1.121

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 807

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 1.707

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 1.582

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 819

Horoskopi për prindërit

5 1.646

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 821

Kuptimi i Shkronjave

5 2.755

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)