Astrologji

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ***Planetët***

1 292

agroni-fi

Angepinnt 12 shenjat e horoskopit me "të mirat" dhe "të keqiat" që kanë...

11 155

Bσѕѕι™

Angepinnt Sharmi i dashurisë i shenjave të horoskopit

0 254

Angepinnt ***Shenjat astrologjike***

0 112

Angepinnt ***Numerologjia – Numrat & Fati***

0 256

Angepinnt ***Një shpjegim i shkurtër i astrologjisë I***

0 209

Horoskopi vjetor 2012

  • bfedi
  • bfedi
12 ±0 159

bfedi

Horoskopi 2011, zbuloni fatin tuaj

12 117

KOS

Horoskopi vjetor 2011

  • Moxxi
  • Moxxi
11 99

Moxxi

Horoskopi i dates 21 Qershor

  • Moxxi
  • Moxxi
11 72

Moxxi

Ja 5 skenarët e shkaterrimit te tokes

5 63

.:Zєѕнкαηנα:.

Anët e ndritshme dhe të errëta të shenjave të horoskopit

1 61

.:Zєѕнкαηנα:.

Në vitin 2045 arrihet pavdekshmëria

0 109

Horoskopi i datës 2 nëntor

0 31

Astrologjia Karmike - të fshehtat e jetëve të kaluara

12 96

.:Zeshkanja:.

Horoskopi i të famshëmve: Hitler, Presley, Clinton dhe Gates

3 50

.:Zeshkanja:.

Ngjyrat dhe gurët e çmuar sipas horoskopit

0 34

Horoskopi për prindërit

5 62

.:Zeshkanja:.

Makijazhi i cili të përshtatet

0 34

Kuptimi i Shkronjave

5 392

PASHA_SWE™

  • Statistik

    76 Themen - 177 Beiträge (0,05 Beiträge pro Tag)