Kërkesat per Humore Shqip

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Ndihm sa i perket Shkarkimeve

 • valdrin
 • leoo
6 1.790

leoo

Zhurma Show Awards 2010

 • Yung_A
 • Yung_A
0 35

kerkoj humorin e ri te lalushit ENDRRAT E LALUSHIT

0 35

KERKOJ Pjeset e serialit BABA 2009

0 37

ndihme ju lutem humorin Shaqa & Shyqa

0 38

ndihm rreth shkarkimit

 • himi
 • himi
0 40

jam ka e kerkoj nej humor te qumilit

 • lira83
 • lira83
0 41

Kerkoj MAhmutovitet dhe Rexhepovitet Pjesen 6, 7.8.9

0 41

Pershendetje

0 42

Kerkoj Serialin Qyteti pa lumë

0 42

Pershendetje

0 42

Perralle me Tupan po na mungon

 • aaddii
 • aaddii
0 43

Xhemail Maksuti

 • piroki
 • piroki
0 43

Kerkoj Gezuar 8 Marsi me Zyren 2010

0 44

hi

0 44

Mc Beka Kaset per vitin e ri 1999 deri 2001

0 45

plss nese muni me ma gjet qet humor

0 45

Zico company 2002 edhe 2003

 • div
 • div
0 46

Biti

0 47

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

0 47
 • Statistik

  110 Themen - 241 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)