Kërkesat per Humore Shqip

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

KERKOJ LECI & LULIA NE GJERMANI Pjesa 3 ?!

0 105

Kerkoj keto programe festive:

 • div
 • div
0 66

sheremeti e delia me fat banesa pjesa e dytë

1 109

sekondari

hallo

 • shp
 • shp
0 68

Zico company 2002 edhe 2003

 • div
 • div
0 46

Labia

 • div
 • div
2 76

div

per ju nga zemra këngë e humor e viteve 90ta

0 69

Kabare 2012

0 47

Ju Lutem Nqofse Keni Mundesi Me Ma Gjetur Humorin Amaneti I Aga Babes

0 71

plss nese muni me ma gjet qet humor

0 45

Kerkoj MAhmutovitet dhe Rexhepovitet Pjesen 6, 7.8.9

0 41

Cima - Oda e Patriotave

0 131

E kerkoj Homorin Cima dhe Dulla 2012

0 65

tung

1 52

alba1976

Op Labi Party 2012

2 124

fascination

Xhemail Maksuti

 • piroki
 • piroki
0 43

luto fukaraja dhe bali katravella për demokraci i vitit 1991

 • piroki
 • piroki
3 101

piroki

Vakti e Han Kashten 2

3 228

MINA-FATIMA

3 Gjermant e trashe?

2 111

tripashi

Pershendetje

0 42
 • Statistik

  110 Themen - 241 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)