Kërkesa Filma Shqipë

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

kerkoj

0 44

kerkoj filmin e halil budakoves "azem galica"

0 104

Kerkoj Filmin Udha e Shkronjave

1 63

мя_νєgα$™

Kerkoj Filmin Udha e Shkronjave

1 66

мя_νєgα$™

armend212

0 46

kerkoj Noddy film per femijet shqip

 • apock
 • AgimHH
2 69

AgimHH

kerkese per filma per femije te dubluar ne shqip

 • klevi
 • klevi
0 45

pershendetje te gjithve a mundeni te ma gjeni filmin plumbi i fundit pjesen e dyte

1 68

adii_peja

LULE PJESHKAT E DASHURISË-aktor XHEMAIL MAKSUTI-BAJRUSH MJAKU

 • piroki
 • piroki
0 45

( lule pjeshkat e dashurisë ) aktor XHEMAIL MAKSUTI-BAJRUSH MJAKU-rezhisor AGIM SOPI-i vitit 1988

1 55

triengen

Vakti e Han Kashten pjesa 4

5 264

MINA-FATIMA

luto fukaraja dhe bali katravella për demokraci i vitit 1991

 • piroki
 • piroki
0 56

sabri fejzullahu

 • piroki
 • piroki
0 45

Azem Galica

 • Cooler
 • Cooler
0 111

Filmin"Falja e Gjakut"

5 207

tripashi

[Kerkes] filmin shqip te Halil Budakoves (Nen Toka 1 )

1 81

Albrim122

pershendetje

0 33

E kerkoj Filmin Mesazhi Islam ne Gjuhen Shqipe

0 45

Kerkoj Filmin ( I IKURI [FIDANI] ME FARUK BEGOLLIN )

0 50

Kerkese per filmin "Der Albaner" (titulli origjinal: "Shqiptari")

 • kayo
 • kayo
0 59
 • Statistik

  134 Themen - 313 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)