Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.097

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.127

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.040

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 2.183

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 2.107

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 2.058

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.934

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.035

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.106

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 966

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.035

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.830

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.021

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.910

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 2.032

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.033

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.170

powerpower

1 Kerkers

1 1.864

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.088

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.462

pinar11

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)