Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.772

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 819

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 813

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.617

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.566

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.630

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.613

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 828

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.650

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 846

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.624

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.572

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 823

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.635

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.597

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.684

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.625

powerpower

1 Kerkers

1 1.563

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.643

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.866

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)