Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.682

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 794

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 781

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.579

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.526

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.573

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.561

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 789

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.596

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 811

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.575

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.541

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 795

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.580

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.566

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.622

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.578

powerpower

1 Kerkers

1 1.534

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.592

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.790

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)