Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.725

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 800

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 789

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.588

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.534

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.594

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.573

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 799

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.610

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 823

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.590

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.548

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 802

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.594

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.574

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.646

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.593

powerpower

1 Kerkers

1 1.542

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.604

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.822

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)