Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

1 Kerkers

1 1.488

Rambo6

a e kini kengen nga enver batllava kengen kthehu e dashur prap te dua

 • bert
 • prince
2 −1 89

prince

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.512

pinar11

A ka mundesi me ma Gjet...

0 46

a mos kini naj album te kengeve nga nuredin gashi e latifi

 • bert
 • bert
0 99

Bekim Berisha "Abeja"

 • Troy
 • Ideali
5 154

Ideali

Bijt e Sefes

3 1.664

pinar11

Ditë e Marte kur lindi Dielli

3 −2 122

Rambo6

E Kam Ni Kerkes

 • prince
 • prince
2 71

prince

E KAM NI Kerkes

 • prince
 • prince
0 51

GRUPI CAME (Cameri Nuse Me Hall)

0 58

Halil Bytyqi

2 +1 167

DAJA_FIN

Hej

2 94

Deluzioni

Ibish Mulaku(Broja)-Selman Kadria

11 +1 349

dj_real

isa mernica

0 71

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.475

holanda

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 764

kekojKerkoj kenge

0 78

Kenga ku vellau e perze motren prej shtepise

 • bler
 • Bobi78
5 −1 451

Bobi78

Kenga Magjike 2011 HQ

1 75

lorencivideo

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)