Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

kiki

0 42

kerkoj kengen e Shaban Polluzhes kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • bler
0 ±0 45

A ka mundesi me ma Gjet...

0 46

E KAM NI Kerkes

 • prince
 • prince
0 50

Pershendetje

0 52

kerkoi kengen e ymer imanit

 • himi
 • himi
0 56

kerkoj DVD folklorike te Sokol Januzaj & Zek Lushit

0 −2 56

GRUPI CAME (Cameri Nuse Me Hall)

0 57

Kerkoj kenget

1 57

Rambo6

Pershendetje, a mund dikush me postu disa keng te Selman Bales e Adil Cenes flm.

1 61

Daja_swe™

Kerkoj!!!

0 61

Përshëndetje të gjithëve

1 61

*Burinca*

Kerkoj Kto Kang

0 +2 63

Kerkoj kenget Mus Tahiri dhe Imer Popovci qe kendohen bashkngjits

1 63

Kumanovaking

Kerkoj albumin e Xhemail Qetaj qe e ka qit per Pavaresi

0 −1 64

Kerkes

 • prince
 • prince
2 65

prince

Kerkoj kengen e femi lladrofcit

1 68

holanda

kush mun me gjet bexht korpuzi keng e besim ndreces bre mundsisht mos din dikush dishka

1 68

°Prekaz°

loni

 • loni12
 • loni12
0 −1 69

E Kam Ni Kerkes

 • prince
 • prince
2 70

prince

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)