Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

kiki

0 44

kerkoj kengen e Shaban Polluzhes kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • bler
0 ±0 46

A ka mundesi me ma Gjet...

0 48

E KAM NI Kerkes

 • prince
 • prince
0 52

Pershendetje

0 54

kerkoi kengen e ymer imanit

 • himi
 • himi
0 57

kerkoj DVD folklorike te Sokol Januzaj & Zek Lushit

0 −2 58

GRUPI CAME (Cameri Nuse Me Hall)

0 59

Pershendetje, a mund dikush me postu disa keng te Selman Bales e Adil Cenes flm.

1 63

Daja_swe™

Kerkoj!!!

0 63

Përshëndetje të gjithëve

1 63

*Burinca*

Kerkoj kenget

1 64

Rambo6

Kerkoj albumin e Xhemail Qetaj qe e ka qit per Pavaresi

0 −1 65

Kerkoj kenget Mus Tahiri dhe Imer Popovci qe kendohen bashkngjits

1 65

Kumanovaking

Kerkoj Kto Kang

0 +2 67

Kerkes

 • prince
 • prince
2 68

prince

kush mun me gjet bexht korpuzi keng e besim ndreces bre mundsisht mos din dikush dishka

1 71

°Prekaz°

loni

 • loni12
 • loni12
0 −1 72

Kerkoj kengen e miftarit kendon marsh krsniqi edhe mon sokoli ?

 • neo
 • Rambo6
1 73

Rambo6

Lut Fukaraja - Ibish Broja

0 +1 74
 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)