Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Kenga Magjike 2011 HQ

1 76

lorencivideo

Kerkoj kenget

1 62

Rambo6

Kenge Nga Mehmet Petrovci-Mehmet Hyseini

3 87

qwarder

kerkoj disa kenge

 • bert
 • burimi24
2 ±0 79

burimi24

Kerkoj kenget Mus Tahiri dhe Imer Popovci qe kendohen bashkngjits

1 65

Kumanovaking

Pershendetje

0 54

A ka mundesi me ma Gjet...

0 47

Këngen e Mehmet Plakut

1 ±0 120

Rambo6

kerkoj kengen e Shaban Polluzhes kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • bler
0 ±0 46

Kerkoj koleksion te kengeve te Hashim Shales

 • bler
 • bler
2 ±0 79

bler

Kerkoj nje keng te Augustin Ukes

 • bler
 • bler
1 −2 90

bler

Kerkoj Kto Kang

0 +2 66

Vlezrit Qetaj - Keng Patriotike

7 −5 235

sky

Kerkoj Kange e Luto Fukaras nga Hashim Shala

1 +2 97

мя_νєgα$

Vllezrit Gashi - Sa bujare Kosov je

5 −2 144

gipamann

Kerkoj nje kenge nga Mhill Krasniqi-Gurë e shkrepa bjeshket e Rugoves

8 −1 260

gipamann

mundesisht ket album ??

4 147

boss

Kërkes...

1 111

albanerBabes

kerkoj kengen e ahmet shtimes nga halim budakova flm

 • bert
 • Musli
1 113

Musli

tung

 • jon
 • Rambo6
2 +1 78

Rambo6

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)