Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.958

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 906

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 886

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.728

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.708

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.758

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.737

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 900

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.788

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 908

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.774

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.685

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 894

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.773

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.721

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.832

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.764

powerpower

1 Kerkers

1 1.688

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.759

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.014

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)