Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.226

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.543

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.318

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 3.138

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 2.837

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 2.579

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 2.196

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.293

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.603

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 1.006

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.356

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.910

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.284

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.981

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 2.596

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.134

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.868

powerpower

1 Kerkers

1 2.135

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.566

pinar11

Bijt e Sefes

3 3.406

pinar11

 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)