Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.626

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 772

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 755

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.537

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.488

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.525

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.515

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 758

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.527

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 778

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.520

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.501

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 766

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.525

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.528

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.544

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.526

powerpower

1 Kerkers

1 1.501

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.536

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.703

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)