Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.010

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 937

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 916

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.803

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.780

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.820

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.792

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 933

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.859

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 932

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.845

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.739

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 917

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.828

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.786

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.900

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.849

powerpower

1 Kerkers

1 1.733

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.837

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.097

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)