Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.614

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 767

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 750

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.527

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.480

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.517

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.506

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 752

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.515

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 772

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.509

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.490

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 760

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.516

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.518

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.528

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.516

powerpower

1 Kerkers

1 1.493

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.524

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.687

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)