Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.672

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 792

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 776

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.576

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.521

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.564

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.552

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 783

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.583

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 808

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.568

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.537

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 789

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.574

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.562

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.613

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.570

powerpower

1 Kerkers

1 1.532

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.586

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.777

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)