Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 1.395

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 476

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 465

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 967

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 917

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 940

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 947

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 463

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 938

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 477

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 931

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 923

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 468

kerkoj ndim per ket kenge

2 936

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 948

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 940

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 948

powerpower

1 Kerkers

1 919

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 946

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.055

pinar11

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)