Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.647

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 780

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 762

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.553

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.506

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.546

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.532

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 767

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.554

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 789

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.541

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.515

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 774

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.550

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.543

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.576

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.544

powerpower

1 Kerkers

1 1.516

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.559

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.738

pinar11

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)