Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.604

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 764

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 747

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.522

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.477

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.512

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.503

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 749

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.507

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 768

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.504

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.486

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 756

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.507

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.509

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.519

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.513

powerpower

1 Kerkers

1 1.489

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.518

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.673

pinar11

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)