Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 2.018

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 677

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 664

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 1.361

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 1.314

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 1.339

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 1.341

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 662

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 1.335

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 676

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 1.326

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.319

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 668

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.333

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 1.342

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 1.334

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 1.344

powerpower

1 Kerkers

1 1.316

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 1.342

pinar11

Bijt e Sefes

3 1.457

pinar11

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)