Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 3.144

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 1.295

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 1.160

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 2.554

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 2.401

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 2.249

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 2.042

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 1.140

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 2.298

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 983

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 2.171

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 1.866

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 1.133

kerkoj ndim per ket kenge

2 1.938

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 2.249

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 2.091

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 2.451

powerpower

1 Kerkers

1 1.969

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 2.292

pinar11

Bijt e Sefes

3 2.842

pinar11

 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)