Kërkesa-Këng me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Krahinen e Drenocit` nese e ka dikush

0 161

Kekeroj Krahinen e Mus Tahirit

0 66

Kerkoj Albumin e vellezerve Paloka

0 63

Kerkes per do kenge me sharkija te fort

3 167

Ujka-Pjetracaj

Ju pershendes dhe po e kerkoj kenget e vellezerve qetaj

2 112

holanda

kerkoj keng folklorike nga gjovalin shani

1 123

dardansh

Kerkoj nje Kënga me Sharkija

2 146

Zhabarlia

Kerkoj kengen prej Zemanit Lalo te Lezenit

0 61

Rifat Berisha - Isa Boletini 2012

4 132

ɃŦἘƉI

Sejdi & Ruzhdi Gashi

0 74

Kerkoj kengen e "Xheme Gostivarit" kenduar nga Hashim Shala

 • bler
 • Bfedi
3 126

Bfedi

Kërkoj këngën e "Sinan Llapit"

2 109

Bfedi

Kerkoj albumet e velezerve qetaj

0 63

kerkoj ndim per ket kenge

2 133

Rambo6

Kenge te Salih dhe Feriz Krasniqit

 • bler
 • bert
2 147

bert

Kerkoj kenge te Muse Hertices

 • bler
 • Rambo6
6 136

Rambo6

Liti e Biti Shqiperia Etnike 2012

2 141

powerpower

1 Kerkers

1 114

Rambo6

a ka mundesi

 • bert
 • pinar11
3 140

pinar11

Bijt e Sefes

3 233

pinar11

 • Benutzer online 85

  85 Besucher

 • Statistik

  97 Themen - 286 Beiträge (0,08 Beiträge pro Tag)